Piątek, 14 czerwca 2024

Usługi oceny projektów

26 sierpnia 2022

Od początku do końca realizacja projektu unijnego wymaga ścisłej uwagi. Każde działanie musi być wykonane w odpowiedniej kolejności i z doskonałym skutkiem. Zawsze istnieje wiele zmiennych, które mogą przesunąć równowagę projektu i działać na niekorzyść pożądanego wyniku jego działań. Może to mieć zły skutek, gdy przyjdzie czas na obowiązkową ocenę projektu.

W większości projektów unijnych ewaluacja jest przeprowadzana wewnętrznie. Jeden z partnerów będzie odpowiedzialny za wykorzystanie przyznanego budżetu i przeprowadzenie niezbędnych działań ewaluacyjnych. Jednakże, w wielu różnych przypadkach, nie ma partnera z doświadczeniem, aby wykonać działania związane z oceną projektu.

Ocena projektu jest niezbędną częścią każdego projektu unijnego. Jeśli w Twoim konsorcjum nie ma partnera z umiejętnością wykonania tego poprawnie, wtedy będziesz musiał uzyskać te usługi od kogoś innego. Na szczęście wydatki te mogą być pokryte z budżetu projektu. Z tego powodu, jeśli potrzebujesz doskonałych usług oceny projektu UE, ale nie masz odpowiedniego partnera, aby zrobić to dla Ciebie, to uzyskanie usług zewnętrznych jest właściwą drogą.

Z ponad 14-letnim doświadczeniem w wielu projektach i programach unijnych, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości jest idealną organizacją, która zapewni Ci dokładne usługi oceny projektów. Poprzez realizację ponad 150, IED opracował odpowiednie metody, aby osiągnąć cel każdej oceny projektu.

Celem ewaluacji projektu unijnego jest monitorowanie jego realizacji oraz zaproponowanie planu działań naprawczych, jeśli cele projektu nie zostaną osiągnięte. W tym zakresie iED podejmuje się przeprowadzenia ewaluacji zewnętrznej każdego rodzaju projektu unijnego. W ten sposób zyskują Państwo:

  • Efektywność działania - Nie ma potrzeby opracowywania od podstaw planu zapewnienia jakości/ewaluacji.
  • Efektywność zarządzania - Nie ma potrzeby wysyłania setek e-maili dotyczących wypełniania kwestionariuszy.
  • Efektywność czasowa - Wyniki oceny są obliczane automatycznie. Nie ma potrzeby wykonywania obliczeń i tworzenia grafik.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami w zakresie oceny projektów usługami, możesz skontaktować się z naszymi biurami już dziś! Nasz zespół ekspertów będzie tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić Ci usługi oceny, które pomogą Ci podjąć kolejny krok w celu realizacji Państwa projektu unijnego.

Projekt AXIOL

W naszym dążeniu do zapewnienia Państwu najlepszych usług ewaluacyjnych dla Państwaprojektu unijnego, opracowujemy nasze własne wewnętrzne narzędzie ewaluacyjne. AXIOL jest narzędziem specjalnie zaprojektowanym, aby wykorzystać dane z każdego możliwego przypadku i dostarczyć użytkownikom dokładne wyniki ewaluacji. Tutaj, w Instytucie, dążymy do zakończenia rozwoju tego narzędzia w najbliższej przyszłości. Naszym celem jest wykorzystanie AXIOL do wykonywania szybszych i łatwiejszych usług ewaluacyjnych dla każdego możliwego projektu.

Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami dotyczącymi naszych projektów!

Skorzystaj z naszych usług